У Тернополі триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів

remontУ Тернополі триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів. Як зауважив міський голова Сергій Надал, наразі роботи продовжуються на прибудинкових територіях вул. Галицька, Дружби, Братів Бойчуків та міжквартальних проїздах вул. Бродівська-Лук’яновича, вул. Братів Бойчуків – 15 Квітня та вул. 15 Квітня – бульвар Куліша. Дані об’єкти будуть завершені найближчим часом за сприятливих погодних умов.

Загалом, цьогоріч відремонтували понад 20 об’єктів, які були зазначені у титульному списку капітального ремонту на 2014 рік.

«За останній рік на капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів з бюджету міста виділено понад 12 мільйонів гривень. Понад 20 років тернопільські двори ніхто не ремонтував, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Цього року ми відремонтували більше 20 об’єктів, а загалом потрібно відремонтувати більше ста. Наступного року цю роботу продовжуватимемо й надалі».

Міський голова також додав, що сьогодні на стадії завершення капітальний ремонт вул. Оболоня, де оновлять інженерні комунікації, пішохідну частину, облаштують мережу дощової каналізації, заасфальтують проїзну частину.

Нагадаємо, що цього року у Тернополі провели капітальний ремонт вулиць Збаразька, Гайова, Шептицького, Текстильна, Пушкіна та Карпенка.

Вам також може сподобатися