В поїзді, який курсує через Тернопіль, знайшли дві гранати

thumb_42774_news_m В купе пасажирського потягу “Маріуполь-Львів” правоохоронці знайшли дві гранати. Потерпілих, на щастя, немає.

Цей потяг з Донеччини прибув на днях на станцію Львів-Головний.
Спеціальна фільтраційна мобільна група піротехніків, міліціонерів та інших підрозділів перевіряли поїзд після висадки пасажирів. Під час огляду працівники міліції та фільтраційного центру в купе 7-го вагону виявили предмети, схожі на гранати.
На місце події виїхали слідчо-оперативна група лінійного відділу, вибухотехнічні експерти НДЕКЦ ГУ МВСУ у Львівській області, спеціалісти Державної служби надзвичайних ситуацій. Місце події було огороджено та забезпечено охорону.
Згідно з попередніми даними експертів вибухотехнічної служби, в купе вагону вказаного поїзда вилучили два предмети, схожі на гранати РГД-5 та РГН без запалів до них. Знахідку відправили на дослідження в НДЕКЦ ГУМВСУ у Львівській області. Затримки руху поїздів не було. Потерпілих немає.
Відомості за даному факту внесено в єдиний реєстр досудового розслідування за статтею 263 Кримінального кодексу України, інформує помічник начальника ЛВ на станції Львів зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Соломія Таратула.
На даний час проводять заходи щодо встановлення походження вилучених предметів.

Нагадаємо, з липня 2014-го на перонах залізничного вокзалу Львів-Головний несе службу фільтраційна мобільна група, повідомив начальник лінійного відділу міліції на ст. Львів Віталій Горський. Вона створена з числа досвідчених працівників лінійного відділу, представників кінологічного центру із службовими собаками, працівників вибухотехнічної служби, працівників ВОХОР, ВПС збройних сил. Робота вказаних працівників спрямована на виявлення серед пасажирів, насамперед, осіб, які прибули із зони АТО, причетні до скоєння кримінальних правопорушень та намагаються уникнути відповідальності.

1414751629_PM386image004
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися