Тернопільських школярів та міліціонерів здружила війна

MVS_3454Відбулася зустріч заступника начальника обласного управління внутрішніх справ Олега Ляховича з учнями  та педагогами Тернопільської загальноосвітньої школи № 29. Олег Михайлович подякував шкільному колективу   за підтримку  та допомогу в забезпеченні правоохоронців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції.

– Від імені керівництва управління та всіх правоохоронців хочу сказати найщиріші слова подяки за ваші старання та зусилля, – звернувся до дітей та вчителів Олег Ляхович.-  Допомога, яку ми отримали від вас, дуже важлива і значима. Та найбільше раділи наші бійці вашим листам і малюнкам –  вони стали їхніми оберегами.

Нагадаємо,  учні, батьки та педагогічний колектив школи почали займатися волонтерством ще з часів Майдану. Продовжили свою добру справу і з початком бойових дій на сході. Збирали усе – від продуктів – до одягу. Окрім цієї допомоги вони передали майже 9 тисяч гривень на купівлю автомобіля підвищеної прохідності для бійців зони АТО.

За ініціативність та добрий почин у волонтерській справі заступник начальника управління міліції Олег Ляхович вручив директору школи Анатолію Ятищуку подяку та іменний годинник  і висловив сподівання, що інші навчальні заклади братимуть з них приклад.

– Ініціативу вже підхопили учнівські та педагогічні колективи інших шкіл, бо таким чином ми долучаємося до справи захисту нашої Вітчизни і виховуємо майбутні покоління справжніми патріотами свого краю, – підсумував керівник навчального закладу.

І правоохоронці, і педагоги й надалі підтримуватимуть тісну співпрацю, однак щиро сподіваються, що спільні плани будуватимуть вже в мирний час.

MVS_3461

MVS_3459

Вам також може сподобатися