На Тернопільщині потепліє до 19-ти градусів тепла

nature_1042Тепло і сухо – ще тиждень. Синоптики обласного гідрометцентру тішать прогнозами. Температура повітря, кажуть, у найближчі дні поступово зросте до 19-ти градусів тепла. Опадів варто чекати з другої декади листопада, а суттєвого похолодання – аж з третьої.

Золота осінь повертається на Тернопільщину. Перша декада листопада за прогнозами тернопільських синоптиків буде сухою та переважно ясною, хоча й вітряною. Поступово потепліє вже у найближчі дні.

– Нічні температури повітря коливатимуться від 0 до 5 градусів тепла, в подальшому із зростанням до 4-9 градусів тепла. Денні температури, скажімо завтра ми очікуємо від 10 до 15 градусів тепла, і далі вони зростатимуть до 14-19 градусів тепла, – говорить  завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана0 Софінська.

Листопад буває різний, проте з роками все тепліший, кажуть синоптики. От і цьогоріч варто чекати багато теплих днів з середньодобовою температурою, вищою від кліматичної норми. Опади компенсують друга та третя декади місяця, а суттєве похолодання прийде лише в двадцятих числах.

– По опадах, Український гідрометцентр прогнозує, що їх кількість в листопаді буде близькою до кліматичної норми. Це означає, що в другій і третій декаді буде достатня кількість опадів, і ми очікуємо проходження атмосферних фронтів. Ці опади можуть бути у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу, – каже Оксана Софінська.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися