Тернополян запрошують на курси домашніх медсестер

medicina_1696Комунальна установа Тернопільської обласної ради “Центр здоров’я” запрошує на курси лікувально-оздоровчого масажу та домашніх медсестер.

Програма курсів масажу розрахована на підготовку та отримання всіх необхідних навичок професійного масажиста. Методика програми створена спеціально для новачків і включає в себе 90% практики, що дозволить отримати професійні навички в самі короткі терміни.

У нас викладають тільки висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи та викладання більше 15 років, які пройшли підготовку в кращих клініках Львова, Києва, Сімферополя.

НА КУРСАХ ВАС НАВЧАТЬ:
1. класичному масажу ;
2.лікувальному та оздоровчому масажу;
3. масажу при захворюваннях;
4. апаратному масажу;
5. баночному масажу;
6. масажу дітей;
7. точковому масажу;
8. медовому масажу;
9. СУ – ДЖОК терапії.
Ви отримаєте знання з догляду за хворими в домашніх умовах. Вас навчать ставити гірчичники, банки, компреси, робити інгаляції та ін’єкції, вимірювати артеріальний тиск та цукор крові. Ви навчитесь надавати першу допомогу в різних екстремальних ситуаціях, накладати пов’язки, шини та інше.
Багато молоді зараз шукають роботу за кордоном, в тому числі і по догляду за хворими. Це навчання допоможе Вам у пошуках такої роботи.
НА НАВЧАННЯ ПРИЙМАЮТЬ ВСІХ БАЖАЮЧИХ!
Заняття проводяться щодня, субота, неділя-вихідний, включає теорію та практику. Після закінчення курсів видається сертифікат на двох мовах з фотографією.

ЧЕКАЄМО ВАС ЗА АДРЕСОЮ :
м. Тернопіль, вул. Гоголя, 2, кабінет – 4
(2-й поверх)
(коло технічного університету)
КОНСУЛЬТАЦІЇ за тел. 52-12-03, 0978532513

Вам також може сподобатися