«Брати Гадюкіни» передадуть Тернополю авторські права на використання пісні «Файне місто Тернопіль»

038 листопада у Тернополі виступить гурт «Брати Гадюкіни» у рамках Всеукраїнського туру на підтримку нового альбому «MADE IN UKRAINE». Також цього ж дня учасники гурту передадуть місту невиключні майнові права на музичний твір «Файне місто Тернопіль». Тернопіль буде мати права на використання та відтворення твору, право публічного виконання та демонстрації. Також фраза «Файне місто Тернопіль» може використовуватися у якості гасла. Про це міський голова Сергій Надал домовився із гуртом «Брати Гадюкіни» напередодні концерту у Тернополі, адже пісня з часів створення стала народним брендом.

У свою чергу міська рада до 1 лютого встановить інформаційний стенд у центрі міста з детальною інформацією та QR-кодом про рок-гурт «Брати Гадюкіни» та про легендарного соліста гурту Сергія Кузьмінського.

Зазначимо, що концерт «Братів Гадюкіних» відбудеться у концерт-холі «Holliday» (вул. Текстильна, 28Ч) 8 листопада о 19 год.

Довідково: «Брати Гадюкіни» презентували новий альбом «MADE IN UKRAINE», який назвали так само, як і одну з пісень. В нього увійшло 16 треків. Шанувальників чекає зустріч з більш дорослими Братами, але, звичайно нікуди не ділась знайома кожному «фірмова» манера виконання та насичений різнобарвний саунд. Альбом буде витриманий в кращих традиціях групи – mix українського Rhythm & Blues, гуцульського «MADE IN UKRAINE» reggae, львівського шансону і міцних актуальних текстів.

Вам також може сподобатися