Штаб національного спротиву поповнився теплим одягом

DSC_0004-650x418Штаб національного спротиву продовжує активно допомагати українським військовим, які боронять Україну в зоні АТО.

Як повідомив координатор штабу Володимир Голоднюк, на потреби воїнів відгукуються як постійні благодійники, так і нові. До прикладу, вчергове надіслала 4 пакунки Ірина Гіляс від італійських громад Аверси і Козерти, асоціації «Єдність», які зібрали кошти і волонтер Володимир закупив 9 теплих армійських светрів, п’ять комплектів літньої форми, 8 штук теплих штанів, 4 теплих куртки, ящик продуктів харчування і дітки передали кілька власноруч виготовлених оберегів − ляльок-мотанок. Збаразькі заробітчани із міста Равенни передали через Тетяну Чайчук 1800 гривень та теплі шкарпетки, жгути. Віталій Михалик, Ігор Клименко з Італії прислали 8 кітелей, двоє теплих штанів та чоботи, Тарас Захарчук з Італії передав теплі светри, гольфи, каву, спальник. Надія Пилипчук від Євромайдану з Лондона надіслала теплі светри та військову форму, пише Народне слово.

− Я так детально перераховую закордонні посилки, − відзначив Володимир Голоднюк, − бо благодійникам важливо знати, чи дійшла їхня допомога за адресою. На жаль, усіх місцевих мешканців, які допомагають, дехто навіть щотижня, ми не в змозі перерахувати на газетних сторінках. І я вдячний людям, які це розуміють, адже діляться своїми статками не заради слави. Хочу запевнити, що кожен внесок, навіть не опублікований в газеті, буде використаний суто за призначенням.

Нещодавно до нас звернувся командир 31-го блокпосту вишнівчанин Сергій Маслюк з проханням передати бійцям цигарки. Тож без зайвих питань нам в цьому допомогли адміністрації супер-маркету «Колібріс», райСТ. Разом з цигарками на цей блок-пост, який днями був обстріляний, ми через львівських волонтерів передали також теплі рукавиці, теплі чоботи, бінокль, каву, цукор, чай.

Волонтери штабу допомагають підготуватися до зими батальйону «Збруч». Окрім теплих речей, продуктів, буржуйок передали бійцям два акумулятори на автобуси, 120 літрів антифризу, 20 літрів дизельного масла.

Серед найбільших надходжень, які отримав штаб за два тижні − це 5 тисяч гривень від Сергія Гнатка та Ігоря Шаповала, 3500 грн., які передали парафіяни Свято-Успенської церкви м.Збаража, 1431 грн. − із скриньок-банок, що стоять у магазинах (доставила Марія Багрій). Тисячу гривень зібрали вихованці районної станції юних техніків, цигарки для армійців передали Олег Лобас, Олександр Світличний, Анатолій Григорчук. Втретє кошти передала Раковецька школа – загалом уже  3 490 грн, а ще були теплі шкарпетки, дитячі малюнки, листи.

− Якщо хтось має бажання побачити весь список благодійників, − відзначив Володимир Голоднюк, − можна прийти до штабу і переглянути журнал реєстрації. Тут все, що хто прислав, передав, кому що видано і ін. Тобто інформація відкрита і доступна кожному. Секретів у нас немає.
Джерело: Народне слово

Вам також може сподобатися