У Тернополі замінили 17 світлофорів

010714З початку цього року у Тернополі замінено 17 світлофорів на нові, оснащені світлодіодними лампами. Як розповідає директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Лехіцький, до кінця грудня у місті замінять ще чотири світлофори.

«Дані світлофори економні, споживають у 5-6 разів менше електроенергії. Якщо раніше у світлофорах використовувалися лампочки розжарювання, тепер же вони оснащені світолодіодними лампами», – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

За словами директора КП «Тернопільміськсвітло» Олега Лехіцького, з ініціативи міського голови у Тернополі діє інноваційна система дистанційного керування світлофорами. Так, диспетчер на моніторі у режимі он-лайн спостерігає за роботою даних об’єктів, може вносити зміни у режим роботи та оперативно реагувати на аварійні ситуації.

До слова, до кінця цього року у місті замінять ще чотири світлофорні об’єкти на вулиці Грушевського (у районі ТОДА), на вул. Лесі Українки (в районі ТЗОШ № 15), на перехресті проспекту Степана Бандери – вул. Слівенська – вул. Є.Коновальця та 15 Квітня-Злуки.

Наступного року роботи із заміни світлофорних об’єктів у Тернополі продовжуватимуться.

Вам також може сподобатися