На Тернопільщині шукають житлові приміщення для переселенців

2Підготовча нарада щодо проведення  засідання Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції, відбулась 11 листопада під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака.

Зокрема, обговорили питання, які вирішуватимуть під час засідання. На даний час найактуальнішим залишається пошук приміщень, придатних для проживання у зимовий період, зазначив Іван Крисак.

«У Міжвідомчий координаційний штаб надходять повідомлення від громадян, які бажають переселитись на Тернопільщину, – додав він. – Ми щодня моніторимо перелік приміщень в області, які придатні для проживання у зимовий період. Варто зазначити, що тимчасово переселеним надається можливість проживати в гуртожитках та інших державних установах, допоки вони не знайдуть постійного місця проживання. Та слід розуміти, що люди, які бажають залишитись в області, повинні влаштуватись на роботу і самостійно оплачувати оренду житла. Відтак, вони зможуть подати заяву на отримання щомісячної адресної допомоги, яка компенсує оплату житлово-комунальних послуг».

Під час засідання Міжвідомчого координаційного штабу вирішать питання розселення громадян, які уже довгий час проживають у гуртожитках Тернополя. Адже ці установи призначені для інших категорій осіб, які першочергово мають право поселитись у даних приміщеннях. Також обговорять  порядок забезпечення тих переселених, які прибули із територій, що уже звільнені від окупантів.

Довідково:

Станом на 12 листопада на територію Тернопільської області тимчасово переселились 1760 осіб.
Тернопільщину покинув 131 внутрішньо переміщений громадянин України.

Вам також може сподобатися