Хвиля від розірваних снарядів відкинула бійця з Тернопільщини на велику відстань і, падаючи, він зламав шийні хребці

10408694_896897883667693_5447901463103761362_n12 листопада, у селі Солоне Заліщицького району попрощалися із ще одним героєм, який загинув 6 листопада у зоні АТО під Лисичанськом. Володимир Марусич не дожив два тижні до свого 36-річчя. Смерть зустріла його обстрілом «Градів» у той момент, коли він був в окопі. Хвиля від розірваних снарядів була такою потужною, що бійця відкинуло на велику відстань і, падаючи, він зламав шийні хребці.

Володимир уже п’ять місяців служив у 24-ій окремій механізованій бригаді. Коли почалася мобілізація, на фронт пішов добровольцем. У селі розповідають, що чоловік був активістом і ще під час подій на Майдані записався одним із перших до лав самооборони села. Разом з іншими активістами на два тижні їздив на вишкіл на полігон в селі Нирків (Заліщицький р-н). Там їх вчили стріляти і посилено готували на випадок воєнної загрози, пише Нова Тернопільська газета.

– Володимир був відповідальною людиною, тому не міг залишатися осторонь, коли в країні війна, – з болем розповідають місцеві мешканці. – Він у всьому був такий і завжди відгукувався на прохання односельчан. Допомагав їм у всьому, що було потрібно, адже офіційної роботи в нього не було. Проте Володимир був хорошим майстром-будівельником. Мріяв створити власну сім’ю, але перед тим хотів стати на ноги, мати своє помешкання, щоб не залежати ні від кого. Не встиг… Нині в його родині велике горе, все село йде до їхньої хати, щоб віддати шану героєві. Хай Бог дає їм сили витримати таку важку втрату…

Джерело: Нова Тернопільська газета

Вам також може сподобатися