Мешканці Тернопільщини можуть допомогти у відбудові об`єктів у зоні АТО

vidbudovaАдміністрація Президента України запропонувала обласним державним адміністраціям долучитися до відновлення об’єктів інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції.

Керівництвом Тернопільської обласної державної адміністрації прийнято рішення про надання допомоги у відновленні будівель загальнооосвітній школі №1 у селищі Ставиця-Луганська та обласного протитуберкульозного санаторію у с. Кримське Новоайдарського району.

За словами директора департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської ОДА Володимира Харченка,  у  санаторії зруйновано харчовий блок, столову, вибито вікна. На необхідні роботи потрібно 5 млн. гривень.

«Тернопільська обласна державна адміністрація  спільно з волонтерами, організацією Червоного хреста оголошують збір коштів на відбудову об’єктів інфраструктури на звільнених територіях, – наголосив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. – Ми звертаємося до всіх небайдужих долучитися до цієї ініціативи  і допомогти нашим братам зі східних областей України Це буде наш внесок не тільки у відновлення одного з регіонів нашої держави, а й в налаштування дружних стосунків з громадою звільненої Луганщини».

За словами заступника голови ОДА, збір коштів проводитиметься через спеціальний рахунок Червоного хреста.

Одержувач:
Найменування юридичної особи: Тернопільська обласна організація
Товариства Червоного Хреста України
КОД за ЄДРПОУ
юридичної особи: 02940339
Номер рахунку: 26007518675800
Назва банку: Публічне акціонерне товариство «УкрСиббанк»
МФО(код банку) 351005
Призначення платежу: «Для відновлення будівлі Ставично-Луганської ЗОШ №1».

Довідково: телефон для довідок – 522571.

Джерело:  Номер один

Вам також може сподобатися