На ярмарку сільскогосподарських товарів продали 80% продукції

01101212541Черговий ярмарок сільськогосподарських товарів за цінами виробників відбувся в Тернополі 15 листопада. Під час нього продали 80% представленої продукції на суму 4 млн 247 тис 335 гривень.

Про це повідомив директор департаменту агропромислового комплексу Тернопільської ОДА Олег Напора під час апаратної наради, яку 17 листопада провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.

Найбільш популярними серед усіх товарів був цукор, середня ціна якого становила 7,2 грн/кг. Активно купували також і борошно, яке в середньому коштувало 3,6 грн/кг. У чергах стояли люди, щоб придбати зерно. Зокрема, за пшеницю платили 2 грн/кг. Серед овочів під час ярмарку найбільше скуповували картоплю (середня ціна – 1,5 грн/кг) та капусту (1,2 грн/кг). Із м’ясних продуктів – свинину (45 грн/кг). Також підприємці представили на ярмарку крупи, фрукти, яйця, рибу, молочні, ковбасні, хлібобулочні вироби, мед та інше.

«Проведенням ярмарку  задоволені, люди активно купували товари, які привезли із усіх районів області, – зазначив Олег Напора. – Проте, суттєвих витрат цього разу завдала логістика. Особливо це стосується підприємців із віддалених районів – Заліщицького, Борщівського. Адже ціни на пальне пішли вгору. То ж потрібно продумати, як зробити більш вигідним ярмарок і для покупців, і для продавців».

До слова, подібні ярмарки проводять у Тернополі приблизно раз у місяць. Наступний ярмарок планують провести напередодні Різдвяних свят.

Вам також може сподобатися