Музичний керівник побила 4-річного хлопчика у дитсадку

41b1fca4f54d6f8483b90feff7d6be0e-450_0_1В дитсадочку у Кременці – скандал. Працівники дошкільного закладу разом із батьками звинувачують тамтешнього музичного керівника у пиятиці та побитті дитини.

З вимогою звільнити таку виховательку, кременчани навіть вийшли на протест під стіни райдержадміністрації і перекрили головну дорогу міста. Наші кореспонденти намагались з’ясувати причини конфліку.

«Це музичний зал наш, подія сталася тут. Як мені казали, що дитину вона ось сюди за піаніно швирнула. І тут кабінет вже наш рядом, що інструктор з фізвиховання бачила».

Це Лідія Корнійчук, мама чотирьохрічного хлопчика, якого зі слів вихователів побила працівниця садочку, а точніше музичний керівник. Лідія також працює у дошкільному навчальному закладі керує англомовним гуртком, передає ІНТБ.

ЛІДІЯ КОРНІЙЧУК, мама потерпілого хлопчика: «Я йшла з заняття просто-на-просто і дитина вже моя була в інструктора з фізвиховання на руках і плакала. Просто тримала руку і кричала. На руці були сліди і кричала дитина від болю».

Це трапилось на початку вересня і відтоді працівники дитсадочка разом з батьками маленьких вихованців закладу, вирішили відкрито розповісти все, що відбувається в стінах навчально-виховного комплексу. Та ініціювали звільнення музичного керівника.

СВІТЛАНА БОЧЕЛЮК, вихователь НВК №5 (м.Кременець): «Вона собі дозволяє нецензурну лексику, відносно і дітей, і вихователів. Може також на робочому місці піти собі випити і далі працювати».

ВАДИМ ШОВКОПЛЯС, батько трьох вихованців садочка: «Дуже часто я бачив її в нетверезому стані. Раніше це було може більш-менш, більше після роботи. Зараз під час роботи і навіть зранку».

В підтвердження своїх слів колектив показує компрометуюче фото музкерівника. І зізнаються, що побиття стосується і працівників.

ТЕТЯНА СТОРОЖУК, вихователь НВК №5 (м.Кременець): «Одного разу було так, що вона мене вдарила, я хотіла зняти побої, але мене в лікарні вмовляли і врешті-решт вмовили, щоб я їх не знімала».

А все тому, кажуть протестуючі вихователі, що чоловік звинуваченої працівниці садочка, відома у Кременці людина. Колишній міський голова та очільник райради Гуславський Андрій Андрійович. Під час майданівських подій він покинув свою високу посаду.

«Вона каже, я дружина Гуславського і мені нічого не буде».

Нещодавно, через суд, звільнений музичний керівник Жанна Гуславська поновилась на роботі. Цей факт обурив кременчан, котрі в знак протесту вийшли на мітинг, перекрили дорогу і вимагали у нинідіючої влади вислухати їх. Бо вважають, рішення Феміди – несправедливе.

ТЕТЯНА МАРКО, вихователь НВК №5 (м.Кременець): «Її донька працює у цьому суді, яке приймало рішення. А зять працює в міліції. Наприклад, яке рішення ми могли від цього чекати. Ніякі наші докази і покази, людей свідчення не були прийняті до уваги».

З Жанною Степанівною Гуславською ми зустрілись біля кременецької виконавчої служби. Жінка переконує, про мітинг в центрі міста не знала, а ситуацію пояснює змовою та наклепом. І хлопчика, каже, не била.

ЖАННА ГУСЛАВСЬКА, звинувачений музичний керівник НВК №5 (м.Кременець): «Є записи. Мама сказала, що є синці на руці, завідуюча сказала, що їй показали дитину і рука спухла від плеча до кисті. А на суді вона сказала, що були царапини, хоч у мене нігтів нема, тому що я граю в оркестрі на віолончелі».

Хоч і Жанна Гуславська поновлена на роботі, у садочок не ходить, переконує, її не пускають. В планах жінки – не відступати, а продовжувати працювати.

ЖАННА ГУСЛАВСЬКА, звинувачений музичний керівник НВК №5 (м.Кременець): «Працювати з дітьми. Я дітей люблю. Люблю свою роботу».

Не збираються здаватись і працівники садочка, вимагають від усунення з посад членів сім’ї Гуславських.

Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися