Участь у пробному тестуванні коштує 89 гривень

4unian_340189На Тернопільщині на пробне тестування уже зареєструвалось близько 2 тисяч абітурієнтів. Ще місяць мають майбутні вступники, щоб відправити заявку на участь. Триватиме реєстрація до 15 грудня. Подати заявку можна лише через інтернет. Для цього потрібно зайти на сайт Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Найбільше абітурієнтів зареєструвалося на пробне тестування з української мови та літератури, на другому місці математика, трохи менше зареєструвалося на англійську. Реєструючись на українську мову і літературу чи математику потрібно вказати рівень тестів.

– Можна пройти реально тестування лише з двох предметів. 21 березня з української мови і літератури, 28 березня з інших предметів, які виносяться на тестування. Тому не варто витрачати свої гроші на додаткові якісь предмети. З них можна буде лише забрати зошит. Реально побувати на тестування можна два дні, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Цього року реєстрація на пробне ЗНО триває на 15 днів довше. Найбільше охочих зареєструватися чекають після 1 грудня, коли виші оголосять перелік предметів на різні спеціальності.

– Діти ще мають отих два тижні, щоб побачити, які предмети будуть виносити у педагогічному, технічному, економічному чи сільськогосподарському по різних галузях і тоді вони, можливо, одразу ж зареєструються і оплатять за цю послугу, – каже Юрій Шайнюк.

Та сама реєстрація лише половина справи. Участь у пробному тестуванні платна і коштує 89 гривень. Оплатити треба протягом 10 днів з моменту реєстрації.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися