24 квітня випускники шкіл проходитимуть ДПА з української мови та літератури у поєднанні зі ЗНО

imageВсі випускники шкіл проходитимуть ДПА з української мови та літератури у поєднанні зі ЗНО 24 квітня 2015 року. Реєстрація учнів на ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, як і на інші предмети ЗНО, триватиме з 5 січня до 20 лютого 2015 року.

Про це розповів  заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський на селекторній нараді 18 листопада, повідомляє сайт Міносвіти. Державну підсумкову атестацію з інших двох предметів – математики або історії і третього предмету на вибір учня, школа проводитиме для 11-класників за самостійно розробленими завданнями, оскільки жодних збірників завдань більше не буде. Також пан Полянський наголосив, що у 2015 році державна підсумкова атестація буде проведена тільки у письмовій формі.

Для проходження 24 квітня ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури кожен 11-класник повинен заздалегідь зареєструватися на порталі Українського центру оцінювання якості освіти, наголосив Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук.  Керівник школи, задля гарантованого забезпечення реєстрації всіх випускників на ДПА,  паралельно надсилатиме список свої випускників  та комплект реєстраційних документів для кожного з них до регіональних центрів оцінювання.

Також Ігор Лікарчук звернув увагу на те, що за виконання тесту з української мови та літератури випускникові виставлятимуть дві оцінки: першу – за ДПА у шкалі від 1 до 12 балів, на основі цієї оцінки випускнику видаватимуть атестат, другу – за ЗНО у шкалі від 100 до 200. На основі цього результату визначать – «склав» чи «не склав» ЗНО абітурієнт. Якою має бути мінімальна кількість балів для проходження ЗНО, визначатимуть експерти.

До 12 травня результати повідомлять всім випускникам. Ті випускники, які 24 квітня не складуть тест з української мови і літератури, не стануть студентами університетів у 2015 році, наголошують у Міносвіти.

Вам також може сподобатися