Молодь готуватимуть до життя у подружжі

sokrashchaet-zhizn-suprugovВ рамках  Державної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року, в усіх містах та районних центрах України планують відкрити центри підготовки до подружнього життя.

За словами начальника відділу сімейної політики Департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики Федора Фоміна, проблема формування щасливої сім’ї сьогодні актуальна, оскільки результати досліджень свідчать, що саме непідготовленість людей, особливо молодого віку, до шлюбу та сімейного життя є одним з головних факторів, що унеможливлює формування щасливої сім’ї та спричиняє насильство, розлучення і, відповідно, збільшення неповних сімей та соціальне сирітство.
«Цей висновок в черговий раз акцентує увагу на необхідності запровадження на державному рівні програм комплексної підготовки молоді до життя в подружжі. І важливо, що держава не стоїть осторонь тих викликів, які є сьогодні в суспільстві. Наше завдання – протягом 2014-2015 рр. презентувати в кожному регіоні України програму підготовки молоді до подружнього життя та спільно з місцевою владою підготувати регіональних фахівців та сприяти впровадженню Програми в регіонах», – зазначив Федір Фомін.
Він повідомив, що для виконання цих завдань, Департаментом спільно з представниками громадськості була розроблена та затверджена Програма навчання спеціалістів щодо підготовки молоді до подружнього життя. Також було розроблено навчально-методичний посібник для фахівців, які впроваджуватимуть Програму.

Довідково: За 2013 рік на Тернопільщині було зафіксовано 3207 розлучень з урахуванням актових записів цивільного стану та рішень суду.

Вам також може сподобатися