У Тернополі тролейбуси замінили деякі маршрути автобусів

ElektroLAZ_in_TernopilНа черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про скорочення кількості автобусів на декількох маршрутах Тернополя. За словами начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігоря Мединського, пасажири змін практично не відчують, адже по усіх цих маршрутах будуть курсувати додаткові тролейбуси.

«На маршруті №1 буде зменшено на дві одиниці техніки, адже там курсують автобуси 1А, які повністю дублюють даний маршрут, на маршруті №2 зменшено на 1 маршрутку, №28 – 3, №30 – 2, № 31 – 2 та №34 – 1, – роз’яснює Ігор Мединський. – Практично на усіх цих маршрутах починають курсувати більше тролейбусів. Основна мета таких дій – це втримати тариф на проїзд на рівнів 2,50 грн., адже сьогодні різко ростуть ціни на запчастини, дизпаливо. Зазначу, що у місті починають додатково функціонувати тролейбуси, які нещодавно закупили у Чехії, тому проблем із перевезенням пасажири не відчують».

Ігор Мединський також додає, що перед тим, як говорити із перевізниками про скорочення кількості одиниць техніки, управління транспорту здійснило комплексний моніторинг роботи приватних перевізників. Саме на підставі цього документу було виявлено, де є потреба у скороченні кількості маршруток через їх нерентабельність. Дані були донесені до перевізників, які погодилися із пропозицією про скорочення кількості маршрутних таксі певного маршруту.

Робота із зменшення кількості маршруток у місті буде тривати й надалі.

«Оскільки тролейбуси – це екологічно чистий транспорт, найдешевший, у ньому перевозять усіх пільговиків без винятків, тому ми плануємо продовжувати закупляти нові тролейбуси, щоб максимально забезпечити ними місто та поступово відмовлятися від маршруток, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Зазначу, що за останні три роки ми оновили рухомий склад тролейбусного парку на 30%, тобто придбали 18 одиниць нової техніки, яка забезпечить більш якісне перевезення пасажирів у Тернополі».

Вам також може сподобатися