Десять оперативників Тернопільщини вирушили в зону АТО

241104Виконувати бойові завдання в зону проведення антитерористичної операції поїхали 10 працівників оперативних служб міліції області. Цього разу на схід нашої держави вирушили п’ять розшуківців та стільки ж убозівців.

– Ваш обов’язок – захищати цілісність нашої держави, – звернувся перед від’їздом до міліціонерів заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олег Ляхович. – Тримайтеся один за одного, прикривайте один одного, повертайтеся додому  лише у повному складі, живими та здоровими. Пам’ятайте, що на вас чекають сім’ї, діти, батьки.

Отець Іван поблагословив кожного міліціонера. Побажав хлопцям безпечної, мирної служби та  успішного повернення додому.

Сьогодні в зоні проведення антитерористичної операції перебуває близько півтори сотні правоохоронців Тернопільщини. Їхнє завдання – забезпечення правопорядку, супровід автоколон, охорона блок-постів. Частина хлопців проходять службу в уже звільнених містах, але є й такі, які перебувають в районі ведення бойових дій.

Тому основне завдання керівництва обласної міліції – безпека кожного правоохоронця в зоні АТО. І для цього робиться усе можливе – закупляються теплі речі та інші необхідні предмети. Долучаються до допомоги усі – правоохоронці, підприємці, меценати, а також волонтери та прості громадяни.

Вам також може сподобатися