Колишнім пайовикам фірми «Будівельник» шукають нового інвестора

gyjol3nv9juІз проханням допомогти у пошуках нового забудівника в облдержадміністрацію звернулись колишні пайовики фірми «Будівельник», власником якої був Зеновій Щепановський Їх теперішній забудівник – Андрій Стоцький – не продовжив будівництва об’єкту, який розташований за адресою вулиця Корольова, 3б. Із пайовиками спілкувався виконуючий обов’язки голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Відтак, ситуацію люди  хочуть вирішити шляхом передачі повного пакету документів новому забудівнику. Також шукають шляхи надати новому інвестору можливість будувати на вигідних умовах.

Нагадаємо, що правоохоронні органи розпочали перевірку фінансово-господарської діяльності фірми Андрія Стоцького «Будова-Захід». Остаточних результатів на даний момент ще немає. Після оглядів незавершених об’єктів  представниками департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА, забудівник зобов’язувався подати чіткий план робіт та продовжити будівництво. Та жодних обіцянок він не виконав. Тож, як зазначав Іван Крисак, єдиним правильним рішенням для пайовиків є пошук нового інвестора.

«У міру своєї компетенції та повноважень ми допоможемо у пошуку забудівника та вирішенні проблемних питань, які виникатимуть у ході оформлення нових договорів, – зауважив Іван Крисак. – Пайовикам у свою чергу потрібно детально вивчити юридичну ситуацію стосовно свого об’єкту. Відтак, ми проведемо зустріч із місцевими забудівниками та пайовиками, де обговоримо можливі шляхи продовження будівництва із новим інвестором. Також запросимо голову Байковецької сільської ради, у власності якої перебувають землі під незавершеним об’єктом».

Вам також може сподобатися