Після 20.00 у Тернополі поменшає маршруток

trol Скоротити наполовину кількість маршруток на дорогах після 20.00 планують у Тернополі. Відтак чекати на автобуси у вечірній час доведеться 16-20 хвилин, а то й довше. Таким чином міська влада стримуватиме зростання тарифів на проїзд.

Про це повідомив начальник міського управління транспорту Ігор Мединський. Зміни, як каже він, розпочнуть діяти вже наприкінці листопада, коли на дороги виїдуть шість закуплених у Чехії тролейбусів і збалансується питання з транспортом у місті. Нагадаємо, у Тернополі також за рахунок цих тролейбусів забрали з доріг 14 автобусів.

– У вечірній час  ми складаємо розклад руху так, що після 20.00  на кожен масив не буде бігати стільки транспорту, так як сьогодні, – по 10-8 автобусів одного маршруту, – каже пан Мединський. – Ми наполовину їх скоротимо. І це обов’язково треба робити. Якщо ми хочемо всіх їх ганяти, будь ласка, нехай всі їздять, і нехай росте тариф і нехай пасажири не ображаються на владу, що вона робить різного роду кроки,  щоб збалансувати ситуацію з тарифами.

Якщо маршрутка №16 їхала після 20.00 через кожних 8 хвилин, зараз вона буде їхати через кожних 16-20 хвилин. Аналогічно №19, аналогічно 30, 20, 22, продовжує посадовець. Тобто кількість транспорту скорочується на 50%.
– Ну нема ради. Щось потрібно робити, – каже Ігор Мединський. – Або бити пасажира по кишені або все ж скорочувати кількість транспорту. Але ще раз наголошую – не ущемити комфорт пасажирських перевезень. Позиція міської влади – максимально стримати ріст тарифів. Бо якби ми не вживали ніяких заходів, давно проїзд подорожчав би.
До слова, нині на маршрутній мережі міста щоденно курсує 213 автобусів та 49 тролейбусів.
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися