Зміни тарифів на електроенергію

elЗ метою вжиття заходів для економії природного газу та здійснення заходів щодо його заміщення – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг своїм рішенням – Постанова №164 від 23.10.2014р. збільшила об’єми споживання електричної енергії для населення яке проживає в будинках (квартирах) обладнаних електроопалювальними установками з 3600 до 5000 кВт год (включно). Постанова набрала чинності з 18.11.2014 р.
“Для цієї категорії населення застосовується найнижчий тариф на електроенергію 23,7коп. за 1 кВт год (з ПДВ), – повідомила начальник Інформаційно-консультативного центру ВАТ “Тернопільобленерго” Тетяна Гудошник. – Така норма діє в опалювальний період з 1жовтня по 30 квітня (включно). Затвердженні зміни приносять реальну економію коштів на опалення”.
Заміна побутовими споживачами опалювального обладнання, що працює виключно з використання природного газу, на електроопалювальні установки з використанням диференційованого за період часу обліку електроенергії зменшить щомісячні витрати на опалення приміщень.
Крім того, постановою НКРЕКП №154 від 21.10.2014р. внесені зміни до тарифів на електричну енергію для споживачів, які проживають у квартирах цокольних поверхів житлових будинків.
Починаючи з 18.11.2014 р. ці споживачі будуть сплачувати за використану електричну енергію по діючим тарифам для населення, яке проживає у звичайних квартирах.
Цією ж постановою до категорії населення віднесені фізичні особи (громадяни), які споживають електричну енергію для побутових потреб особистого селянського господарства.
В Постанові дано визначення, що особисте селянське господарство – це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних відносинах і спільно проживають, з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарської продукції.
Процедура по оформленню документів по особистому селянському господарству регламентується Законом України “Про особисте селянське господарство” від 15.05.2003р. (зі змінами).
За додатковою інформацією звертатися в Кол-центр ВАТ “Тернопільобленерго” за безкоштовним цілодобовим номером 0-800-50-90-40.

Вам також може сподобатися