П’яний дебошир наніс тілесні ушкодження міліціонерам

naruchniki3До співробітників Почаївського міського відділення міліції звернувся адміністратор одного із барів з проханням допомогти втихомирити агресивного відвідувача. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група.
Як з’ясувалося, відвідувач розважального закладу, будучи в стані алкогольного сп’яніння, поводив себе неадекватно, ображав нецензурними словами людей, обслуговуючий персонал. Усі спроби працівників кафе заспокоїти бешкетника виявилися марними.
Проте на появу правоохоронців захмелілий клієнт теж не відреагував. Аби не створювати конфліктних ситуацій всередині приміщення, міліціонери попросили чоловіка вийти на вулицю. Там й зав’язався конфлікт: правопорушник накинувся на міліціонерів та став зривати з них погони. Працівники міськвідділення змушені були вдягнути на дебошира кайданки. Але це ще більше розлютило його: вчиняючи опір, він наручниками наніс удари в обличчя двом міліціонерам.
Зловмисником виявився 31-річний житель Луцька Волинської області. Експертиза на вміст алкоголю в його крові показала середній ступінь сп’яніння.
Наразі волинянин, згідно статті 208 КПК, затриманий та перебуває і ізоляторі тимчасового тримання. Його дії слідчі кваліфікують за частиною 2 статті 345 ККУ (умисне заподіяння працівникам правоохоронних органів побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цими працівниками службових обов’язків).

Вам також може сподобатися