У Тернополі відбувся Міжнародний турнір із греко-римської боротьби, присвячений пам`яті відомого тренера

2Представники десяти областей України взяли участь у ІІ Міжнародному турнірі із греко-римської боротьби на призи Тернопільської міської ради, присвяченому пам’яті тренера, майстра спорту Радянського Союзу Петра Шулька, який відбувся у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Поєдинок організували вже вдруге, вперше турнір пам’яті відомого тренера провели у 2013 році.

Привітав учасників поєдинку  віце-президент  «Федерації  греко-римської боротьби Тернопільщини», заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра.

«Турнір, присвячений пам`яті тренера, який дав путівку у великий спорт не одному десятку обдарованих борців, – зазначив Леонід Олексійович. – Серед його вихованців – призери всеукраїнських та міжнародних турнірів. Він виховував не лише спортсменів, а насамперед здорових, сильних  тілом і духом свідомих громадян. Зараз багато з них в лавах Збройних Сил України, в міліції. Він приніс велику користь нашому місту і всій країні, тому пам`ять про нього житиме вічно».

Лише найкращі спогади про Петро Шулька у його друзів і колег.

«Петро Іванович  був найкращим у категорії важковаговиків у  Тернополі, – згадує майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Анатолій Міхеєв. – Багато років він був членом національної збірної, вигравав чемпіонати України, був призером  СРСР. В складі збірної області вигравав на турнірах  у Німеччині, Фінляндії, Білорусі, Росії, Грузії. У мене про нього залишилися  тільки найкращі спогади. Ми разом працювали, тренувалися, дружили. Два десятки років – пліч-о пліч. Але він навіть не дожив до 50…».

Згідно з результатами поєдинку, переможцями стали:

Вагова категорія до 59 кг:
Саія Міраб, м. Луцьк

Вагова категорія до 66 кг:
Деркач Олександр, м. Запоріжжя

Вагова категорія до 71 кг:
Юсіфзаде, м. Львів

Вагова категорія до 75 кг:
Петришин Ігор, Молдова

Вагова категорія до 80 кг:
Горпінченко Вадим, Вінниця

Вагова категорія до 85 кг:
Тулаков Назар, м. Тернопіль

Вагова категорія до 98  кг:
Ярема Максим, м. Львів.

Вам також може сподобатися