Учні 11-х класів вивчатимуть про Майдан та АТО

3324 листопада за участі заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулася чергова зустріч робочої групи щодо підготовки інформаційно-методичних матеріалів про події в Україні 2013-2014 років, зокрема – Революцію Гідності та АТО.

Зараз експерти розробляють матеріали у форматах методично-наукового матеріалу для вчителів та  додатку у вигляді окремого параграфу до підручників з історії України для випускних класів. На відміну від розширеного методичного матеріалу додаток до підручників буде більш стислим, половину обсягу займатиме змістовна інфографіка та ілюстрації.

За словами Павла Полянського, цей параграф покликаний допомогти учням структурувати знання про основні революційні та воєнні події в Україні, які для багатьох учнів і вчителів добре відомі. «Також параграф має бути побудований на «відкритих», таких, що не мають готової однозначної відповіді, запитаннях та обговореннях учнів, а не на монологічному викладі матеріалу», –  наголосив заступник Міністра.

Директор департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Любомир Крупа переконаний, що саме історія України наочно демонструє всі звитяги українського народу та вчить нас бути партіотами. А про події Майдану та АТО, коли плеяду загиблих героїв поповнили ровесники нинішніх старшокласників, потрібно говорити.

«Виховати патріотичне молоде покоління легше, коли прикладом служать вчинки їхніх однолітків. Активістів Майдану  та героїв АТО має знати кожен, адже вони поклали своє життя за те, щоб іторія України, як незалежної держави, продовжувалася, – продовжив Любмир Левкович».

Нагадаємо, цьогоріч завдання, пов’язані з Революцією Гідності та російсько-українською війною, також включені до програми ЗНО з історії України.

Вам також може сподобатися