Міліціонери відпрацьовували навички конвоювання взятих під варту осіб

MVS_4947Відпрацювання дій нарядів під час виникнення надзвичайних подій та нештатних ситуацій з охорони, конвоювання затриманих і взятих під варту осіб відпрацьовували начальники ізоляторів тимчасового тримання та командири конвойних підрозділів на базі навчального центру обласного управління міліції.

Мета таких навчань, каже начальник відділу управління громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області Богдан Катрун, відпрацювання прийомів пересадки спецконтингенту в автомобілі особливого призначення, а також вдосконалення навиків з охорони в ізоляторах тимчасового тримання затриманих і взятих під варту осіб .

– Такі заняття ми будемо проводити постійно. В даний час заплановані заняття з начальниками міськрайвідділів області, а також з особами, які безпосередньо відповідають за охорону і конвоювання затриманих і взятих під варту осіб, – розповідає Богдан Катрун.

Такі навчальні заняття, переконані учасники зустрічі, необхідні для вирішення ситуацій, які виникають у повсякденній діяльності.

MVS_4964

MVS_4952

MVS_4957

Вам також може сподобатися