Тернополянки продають солодощі, щоб допомогти бійцям АТО

1417083803_SAM_1350 Солодкий ярмарок влаштували тернопільські волонтерки в фойє “Березолю” 26 листопада ввечері. На ньому зібрали 1150 грн. Такі ж ярмарки будуть проводити і надалі, зокрема, в неділю, 30 листопада, з 12 до 14 год. у ТРЦ “Подоляни.”

Виручені на ярмарку гроші підуть на закупівлю продуктів для виготовлення наборів сухого борщу та узвару воїнам у зону АТО.

– Вирішили пекти імбирне печиво, бо чоловік сказав, що воно помічне при застуді, – розповідає одна із організаторок ярмарки Вікторія Лень. – Ще у нас тут є шоколадне печиво та кексики із прапорцями України, є печиво, яке пік син однієї із наших волонтерок, 10-річний Віталик Ракович. Він взагалі нам багато в чому допомагає.
Продавали солодощі за 5-10 грн. За декілька годин господині реалызували половину привезеної випічки. Спочатку вагалися, яку ціну вибирати. Вирішили продавати хоча б за собівартістю продуктів, використаних для приготування ласощів.

Волонтерки дуже радіють, що купували солодощі не лише люди, які прийшли того вечора на фінал КВН у “Березіль”. Адже дехто приїздив з інших мікрорайонів міста.

– Були дівчатка, які спеціально приїхали із БАМу, бо прочитали в соцмережах, що тут буде така акція, – радісно говорить пані Лень.
Рецепти печива дівчата шукали в Інтернеті, але вибирали таке, яке можна довго зберігати. Адже спочатку пекли ці смаколики для хлопців в зоні АТО, передаючи разом із сухими борщами та узваром. А тепер вирішили за допомогою перевірених рецептів зібрати ще грошей на овочі для тих самих наборів сухого борщу.

– Дуже багато людей допомагають продуктами, за що ми їм вдячні. Але для наборів борщу ще потрібні приправи, пасти та інше, – каже Вікторія. – А ми не хочемо просто просити грошей на добру справу… От і вирішили, що напечемо смаколиків, а отримані за них гроші підуть на потреби наших військових.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися