Війна забирає найкращих

thumb_49775_news_mЗагиблого в ніч на 27 листопада Романа Мусія ховатимуть у рідному селі на Шумщині. Не виключено – 1 грудня, у його День Ангела. У 45-річного чоловіка залишилась вдовою дружина, втратила сина мама, осиротіли двоє синів та дві маленькі онучки.

Ми досі не можемо отямитись від цієї страшної звістки і повірити, що Романа вже немає, – односельці з с. Великі Загайці Шумського району шоковані новиною про загибель земляка. – Кажуть, війна забирає найкращих. Так це про нашого Романа.

Нагадаємо, в ніч на 27 листопада в зоні АТО загинув тернополянин Роман Мусій

Добряк, веселун, музикант, дуже позитивний чоловік, добрий господар та майстер на всі руки. Завжди – у перших рядах. Односельці не втомлюються перелічувати достоїнства загиблого героя.

Товариський, з людьми добре жив, сусідам допомагав, з дружиною мали господарку і все у руках в нього «горіло», – пригадують односельці. – Тепер Галя вже вдова. Двоє синів осиротіли, дві внучечки маленькі є. Мама ховатиме свого сина…

Поховають Романа Мусія у рідному селі. Не виключено, що 1 грудня, а саме цього дня Роман міг би святкувати День Ангела.

Коли тіло із загиблим героєм привезуть додому – поки що невідомо, повідомив голова Великозагайцівської сільради Олександр Мрига.

Зараз його тіло доправили у морг Харкова, – каже Олександр Мрига. – Після всіх процедур його ніби перевезуть до Яворова, звідки призвали. Потім вже додому.

Сільський голова каже, що в зоні АТО служили четверо мешканців їхнього села. Роман загинув. Перший у Шумському районі.

Односельці пригадують той осінній день, коли Роман Мусій отримав повістку. Прибіг до сільради та пообіцяв забрати її пізніше, бо копав картоплю. Наступного дня вже виїхав до Яворова.

Перед відправкою в зону АТО – десь наприкінці жовтня – Роман на кілька днів приїжджав додому. Тоді його бачили востаннє.

Коли тіло героя доправлять на Тернопільщину та коли відбудеться похорон – повідомимо згодом.

Герої не вмирають!

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися