За листопад споживання природного газу у бюджетній сфері Тернопільщини скорочено на 15,3 %

indexПід керівництвом заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри  26 листопада відбулося засідання обласного Антикризового енергетичного штабу.

«Тернопільщина одна з перших в Україні розпочала опалювальний сезон, – наголосив Леонід Бицюра. – Однак зараз необхідно вкладатися в ліміти споживання природного газу. Особливу увагу хочу акцентувати на роз`яснювальній роботі з населенням, адже саме воно є найбільшим споживачем природного газу в області».

Як доповів начальник відділу енергетики та енергозбереження управління розвитку транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу та зв’язку департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації Микола Михальський, структурними підрозділами обласної державної адміністрації розроблено оперативні плани технічних та організаційних заходів щодо зменшення споживання природного газу на період до кінця 2014 року та на опалювальний період 2014/2015 року та розроблено помісячні графіки обсягів скорочення споживання природного газу протягом зазначеного періоду на 30 відсотків.

«На даний час в бюджетній сфері області переведено на альтернативні види палива 30  котелень ( в закладах освіти – 20, охорони здоров’я – 4, культури і соціального захисту по 3). Проводяться роботи з переводу на альтернативні види палива по 17 котельнях бюджетної сфери (будівництво котелень, монтаж котельного обладнання). Крім того, бюджетними  установами та організаціями області проведено ряд заходів з часткової санації будівель і споруд. Зокрема, у 680 закладах освіти, у 17 відділеннях та у 67  закладах первинної сільської мережі закладів охорони здоров’я, у 62 закладах  культури, у 15 закладах соціального захисту населення замінено  на енергозберігаючі 3120 віконних та 128 дверних блоків. Реалізація даного заходу дозволить скоротити споживання природного газу орієнтовно ще на 8%».

В результаті проведеної роботи за вересень споживання природного газу установами та організаціями  бюджетної сфери області скорочено на 19,1%, за жовтень – на 54, 2%, за 23 дні листопада – на 15,3 %.

Також на засіданні заслухали звіти представників підприємств  комунальної теплоенергетики.

Вам також може сподобатися