Затримали тернополянина, який через Інтернет продавав диски з «полуничкою»

1299244026Оперативно-профілактичну операцію під умовною назвою «Павутина» провели у листопаді на Тернопільщині співробітники підрозділів боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

Її мета – попередження та виявлення злочинів і правопорушень у сфері обігу продукції еротичного, порнографічного характеру, у тому числі дитячої порнографії, а також протидії організованій злочинності, виявлення та документування членів злочинних груп та окремих осіб, причетних до виготовлення та розповсюдження забороненого контенту.

Завдяки комплексу оперативних заходів співробітник відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласної міліції, викрили жителя Тернополя, який через Всесвітню мережу поширював диски з «полуничкою».

Міліціонери встановили, що 40-річний мешканець обласного центру скачував порноконтент з Інтернету, а потім записував на DVD. Оголошення про продаж дисків з «Полуничкою» чоловік розміщував у мережі. Спокушалися на товар тернополянина здебільшого мешканці області.

Дії підозрюваного правоохоронці кваліфікували за статтею 301 Кримінального кодексу України – ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів.

Згалом за час проведення операції «Павутина» міліціонери на Тернопільщині виявили 12 фактів розповсюдження порнопродукції в мережі Інтернет (ст.301 КК України).

Пам’ятайте, викладаючи на своїй сторінці в соціальній мережі фото чи відео порнографічного характеру, ви порушуєте закон відповідно до статті 301 ККУ. Відповідальність за це від штрафу до дванадцяти років позбавлення волі.

Джерело: Досьє 102

Вам також може сподобатися