Кому можна постити?

Postys_DuxomПеріодичні обмеження від жирної їжі корисні для організму людини, – констатують лікарі. Відтак сорокаденний піст має не лише духовний зміст.

Лікарі довели, що періодичні обмеження в їжі очищують організм та сприяють відновленню клітин. Небезпечно постити лише тим, у кого є слабкий імунітет або хронічні захворювання.

«У будь якому випадку є важливим збалансоване харчування. Однак коли людина відмовляється від м’яса, молочних продуктів на деякий час, це не шкодить організму, скоріше навпаки, приносить користь. Адже за цей час організм має змогу звільнитися від холостерину та інших шкідливих залишків. Проте коли людина постить, то має вживати вітаміни, щоб не ослабився імунітет. Ще одне, дуже обережно треба ставитися до обмеження в їжі людей, які часто хворіють. Перед тим, як почати постити, радимо проконсультуватися з лікарем. Чимало людей зараз має проблеми з шлунково-кишковим трактом, для таких людей харчування має бути збалансованим», – розповіли в обласному «Центрі здоров’я».

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися