З України примусово видворили 28-річного нелегала

sudДнями співробітники Управління ДМС України в Тернопільській області за сприяння відділу протидії нелегальній міграції департаменту  у справах іноземців та осіб без громадянства ДМС України виконали постанову міськрайсуду про примусове видворення громадянина Демократичної Республіки Конго.
Іноземець приїхав в Україну  наприкінці 2011-го року на запрошення одного з Тернопільських вишів. Проте навчання у вищому навчальному закладі не завершив – був відрахований на підставі недотримання умов договору.
Як повідомили в Управління ДМС України в Тернопільській області, втративши статус студента, молодий чоловік повинен був покинути територію України, одначе не зробив цього. Відтак у травні цього року був поміщений у Волинський пункт тимчасового перебування іноземців. Звідти працівники міграційної служби Тернопільщини супроводили 28-річного нелегального мігранта до столичного аеропорту.
Довідково: У 2014Тернопільський міськрайонний суд задовольнив позови міграційної служби краю щодо видворення з території України 9 порушників міграційного законодавства. Прийнято рішення про примусове повернення з України щодо півсотні іноземних громадян.

Вам також може сподобатися