На Тернопільщині судитимуть студента за хабар на екзамені

zalikПрокуратура Козівського району підтримує державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно студента одного з навчальних закладів, який обвинувачується у наданні неправомірної вигоди голові державної екзаменаційної комісії за успішне складання його однокурсниками іспиту.
Зокрема, студент повідомив своїм однокурсникам, що за прийняття позитивного рішення щодо здачі ними державного іспиту вони зобов’язані передати через нього голові державної екзаменаційної комісії грошову винагороду.
Таким чином, обвинувачений особисто зібрав із студентів кошти в загальній сумі 2600 гривень та передав їх викладачу.
За даним фактом стосовно студента розслідувано кримінальне провадження, обвинувальний акт у якому прокуратурою району скеровано до суду за ч.4 ст.369 КК України (в редакції Закону N 222-VII (222-18) від 18.04.2013р., тобто – надання неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, яка займає відповідальне становище).
На даний час обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні перебуває на розгляді у Козівському районному суді.

Додатково: Козівський районний суд уже притягнув до кримінальної відповідальності викладача вищезазначеного навчального закладу за фактом отримання ним неправомірної вигоди у сумі 2 600 гривень.

Вам також може сподобатися