На 83% вражених ямковістю доріг Тернопільщини зроблено ремонт

22Упродовж 2014 року Службою автомобільних доріг області ліквідовано ямковості на 110 тис.м.кв. (83% від вражених ямковістю) доріг, з них 59,1 тис.м.кв. на дорогах державного значення. Про це повідомив заступник начальника з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Петро Вільчинський на колегії Тернопільської облдержадміністрації, що відбулася 2 грудня.

За його словами, всього з ремонту та експлуатаційного утримання проведено робіт на суму 55,9 млн гривень, Державним підприємством «Тернопільський облавтодор» виконано робіт на суму 43,08 млн гривень в тому числі з експлуатаційного утримання 31,3 млн гривень.

«Недостатнє фінансування з державного бюджету на даний час унеможливлює вирішення вкрай важливих для області проблем, а таких є чимало, – наголосив Петро Цеславович. – Потрібно розбудовувати мережу доріг державного значення для пропуску транзитних транспортих засобів, підвищувати несучу здатність покриття шляхом влаштування капітальних дорожніх одягів, будувати обходи основних населених пунктів області, а також здійснити капітальний ремонт усіх штучних споруд, які знаходяться у загрозливому технічному стані».
Заступник начальника з експлуатаційного утримання автомобільних доріг зазначив, що деякі проблеми вирішуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету, планових надходжень від збору за першу реєстрацію транспортних засобів та невикористаних залишків станом на 01 січня 2014 року.

За слвоами Петра Вільчинського, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету при запланованому обсязі 17134,9 тис. грн  профінансовано 13924,5 тис. грн освоєно 9 936, 563 тис. грн».

«Транспортна галузь є пріоритетною для нас, – наголосив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. –  Тут, як і в інших сферах, є свої плюси і мінуси. Однак за цей рік зроблено чимало. Цьогоріч втричі більше у порівнянні з минулим роком виконано ремонтних доріг на дорогах краю. Вперше за 23 роки вдалося об’єднати кошти місцевих і обласного бюджетів на ремонт основних магістральних доріг. Вперше проведено ремонтні роботи на місцях концентрації ДТП, де з року в рік гинули люди. І все це проведено в умовах, коли ми маємо лише 10% коштів від потреби».

Вам також може сподобатися