5 січня почнеться реєстрація на ЗНО

325433-001_iЗа місяць, 5 січня, почнеться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Триватиме вона менше, ніж  у попередні роки, до 20 лютого. Півтора місяця матимуть майбутні абітурієнти, щоб зареєструватися на тестування. Подавати заяву і документи тепер не треба індивідуально. Вперше цього року відповідають за реєстрацію школи.

Реєстацію на ЗНО у 2015 році будуть проводити централізовано у школах.

– Буде визначена людина, яка відповідає за реєстрацію. Це, як правило, або класний керівник, або заступник директора, або вчитель інформатики. Залежно, кого дирекція призначить. Формується комплект документів усіх абітурієнтів додається до комплекту документів їхній список і такою бандеролею до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Відповідь на документи теж надійде у школу з усіма сертифікатами майбутніх абітурієнтів. Під час реєстрації потрібно вказати рівні тестів з української мови і літератури та математики. Припадає реєстрація на ЗНО якраз на зимові канікули.

– Зимові канікули у часі тривалі. В різних регіонах, в різих районних центрах вони по-різному починаються і закінчуються. У Тернополі з 6 грудня діти йдуть на канікули. Важливо буде мати контакт з дітьми, мати з ними зв’язок телефонний, візуальний, щоб цю процедуру виконати вчасно, якісно і без помилок, – каже Юрій Шайнюк.

Значно довше, ніж у попередні роки, можна буде вносити зміни вже після закінчення реєстрації. З 20 лютого до 1 квітня абітурієнти зможуть змінити свої особисті дані чи навіть перелік предметів.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися