Тернопільські перевізники розповіли, доки зможуть їздити при тарифі 2,5

indexЯкщо тариф на проїзд в тернопільських маршрутках не піднімуть хоч би до трьох гривень, страйкувати і зупиняти всі маршрутки в місті ніхто не буде, обіцяють тернопільські перевізники. Втім, поступово відмиратимуть нерентабельні маршрути, машини ламатимуться, а ремонтували їх не буде за що.

Зараз зимові шини, мастила та запчатини тернопільські перевізники, кажуть, взяли в кредит. Оновлювати транспорт зараз надзвичайно складно, бо все прив’язано до долара, який подорожчав. Про це в ефірі “Ух-радіо” розказав представник перевізників, директор ТОВ “Менс-авто”  Андрій Намака.

– Те, що ми поставили кілька маршруток з плакатами в місті, то це не страйк, це просто інформативна акція. Ми використали машини з резерву, поставили їх, як інформативні тумби. Тернополяни безперешкодно могли добратись на роботу і з роботи ці дні. Ми просто мусимо інформувати людей про свої проблеми, щоби потім це ні для кого не було сюрпризом.

Для того, щоби тернополян можна було безпечно возити взимку, Підвищити проїзд перевізники просять на 50 копійок.

Втім, слухачі інформацію про можливе підвищення вартості проїзду сприйняли критично. Слухачі просто телефонували і відправляли перевізників торгувати на базар.

– Якщо то так невигідно, то чого ж ви тим займаєтесь? Йдіть на базар і торгуйте помідорами. Прийдуть молоді хлопці і будуть возити радо по тій ціні, яка є.

Як пояснює Андрій Намака, просять вони зараз хоча б 50 копійок. Якщо підвищення вартості не станеться, то маршрутки поступово просто переставатимуть їздити і маршрутні перевезення в Тернополі відмиратимуть.

Джерело: Доба

Вам також може сподобатися