Міряючись силою, гирьовики силових відомств Тернопільщини обирали переможців

081201У спортивному комплексі «Текстильник»  відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо»  України з гирьового спорту  за програмою змагань «Динаміада-2014».

У спортивному заході взяли участь 28 учасників з 9 команд правоохоронних органів області. Найсильніших  серед спортсменів обирав головний суддя змагань Зіновій Кульчицький – заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту. Змагання  проводилися з гирями вагою 32 кілограми.

Переможцем командного заліку у гирьовому спорті стала команда обласного управління внутрішніх справ , друге та третє місця відповідно посіли працівники УДСНСУ в Тернопільській області та податкової міліції.

В особистих заліках перемогу у ваговій категорії до 60 кг здобув  Володимир Довгошия зі служби надзвичайних ситуацій, котрий виконав 35 підйомів. Серед спортсменів вагою до 70 кг першість виборов автоінспектор  Іван Свистун, а серед гирьовиків, вага яких перевищує 75 кг, переміг працівник податкової міліції Віталій Осідак.

Олексій Криворучко з обласного управління внутрішніх справ  у вазі понад 80 кг осилив 73 підйоми. У категоріях  до 90 кг та понад 90 кг першість вибороли автоінспектори Володимир Дзюба і Петро Пігович.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами обласної організації ФСТ «Динамо».

Вам також може сподобатися