В Тернополі з’явились ТАХІ, в яких можна розрахуватися банківською карткою

taksiNOVE TAXI в м. Тернопіль разом з ПриватБанком дали можливість розраховуватись за проїзд будь-якою банківською карткою, а для власників карток ПриватБанку ще один сюрприз – 10% знижки. Спробуйте скористатись новою послугою в таксі та не забувайте про можливість заощадити ваші кошти разом з карткою ПриватБанку.

В наш час у жителів міст все розписано буквально по хвилинах, адже за один день доводиться переробити безліч справ і вирішити величезну кількість різних питань. Ділові зустрічі, побачення з друзями, походи по магазинах … Куди б Ви не прямували, всюди обов’язково потрібно бути вчасно – пунктуальність цінується. І як часто прибути вчасно не виходить, і не завжди обставини залежать від нас. Забиті в час-пік маршрутки, несподівані зміни погоди, різні форс-мажори – все це може перешкодити прибути на зустріч вчасно.

З одного боку, служб ТАХІ в Тернополі вистачає, але, з іншого боку, скажіть скільки разів, їдучи додому чи кудись на зустріч, ви ловили себе на думці, що забули зняти готівку з картки і тепер потрібно витрачати час на пошуки банкомату. Саме тому, на вулицях Тернополя з’явилися автомобілі від NOVE TAXI, які можна безкоштовно викликати за номером 917.

Вам також може сподобатися