Цього тижня у Тернополі не вимикатумуть водопостачання

D_XKbJvXU-4Тернополяни без води не залишаться. Принаймні, поки що. “Тернопільводоканал”, який через борги перед “Тернопільобленерго” попереджали про відключення від системи енергопостачання, домовився про перенесення вирішення цього питання на наступний тиждень. А тернополян, які боргують, просять оплатити за воду. Адже вже із нового року через ціну на електрику тарифи “Тернопільводоканалу” можуть зрости.

– Борг в нас залишається непогашеним, і зважаючи на ті кроки, які ми десь зробили, енергопостачальна компанія пішла нам назустріч і наразі перенесла питання можливого відключення на наступний тиждень. За цей час ми акумулюємо максимально можливу кількість коштів для того, щоб забезпечити розрахунки за поточне споживання електроенергії з можливістю в перспективі часткового погашення того боргу, який був нарощений в листопаді місяці, – говорить директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.

Востаннє ціна на воду у Тернополі зростала минулої весни. Тепер, коли електроенергія подорожчала, збільшились і видатки підприємства. Комунальники вже готують розрахунки, аби переглянути та підняти тарифи на воду. Паралельно “Тернопільводоканал” звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, щодо можливості автоматичного коригування тарифу, бо ціна на електроенергію для водоканалів України – проблема спільна.

– Є інформація про те, що Національна комісія в дійсності розглядає варіант не повного перегляду тарифу, а тільки його часткового коригування, якраз пов’язаного з ростом цін на електроенергію. Тому цілком може бути, що найближчим часом таке рішення буде прийняте. Якщо так, то тоді з 1 січня наші всі абоненти будуть розраховуватись вже за новим тарифом, – каже Володимир Кузьма.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися