У наступі дні відключення світла у Тернополі буде проводитися з 16 до 19 год.

svitloУ Тернополі, як і по усіх інших населених пунктах України, проводиться відключення електроенергії у житлових будинках, комунальних будівлях та інших об’єктах інфраструктури. З метою належного забезпечення електроенергією важливих об’єктів життєдіяльності міста, міський голова Тернополя Сергія Надал провів нараду з керівництвом міського РЕМу та представниками комунальних підприємств.

«Ми з розумінням ставимося до відсутності належної кількості електроенергії в Україні, проте такі відключення повинні мати системний характер, щоб тернополяни могли коригувати використання електроприладів та свій час відповідно до даних умов, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Результатом нашої наради з керівництвом міського РЕМу є те, що ми забезпечимо повноцінну якісну роботу КП «Тернопільводоканал», КП «Тернопільтеплокомуненерго» та «Тернопільелектротранс», щоб тернополяни змогли повноцінно отримувати послуги із постачання води, тепла та перевезення».

За словами міського голови, зовнішнє освітлення на вулиці будуть також частково вимикати. Адже воно знаходиться на тих самих лініях, що й житлові будинки.

«Наразі ми потенційно обговорили, що у наступі дні відключення світла буде у Тернополі проводитися з 16 до 19 год., – додає Сергій Надал. – Саме тому рекомендуємо у цей час жителям міста не користуватися ліфтами. У разі, якщо вимкнення електроенергії буде мати аварійний характер, то за 15 хвилин до вимкнення довідка міської ради 15-80 отримає таку інформацію і ми зможемо повідомляти тернополян».

Вам також може сподобатися