У Тернополі запровадили мораторій на вирубування дерев у парках

088914128Мораторій на вирубку дерев у паркових зонах запровадили у Тернополі. За словами заступника міського голови Олександра Смика, тепер вирубування будь-якого дерева повинне бути узгоджене з начальником управління культури Тернопільської міської ради.

Щодо ситуації у Старому парку, то там будь-які дії щодо вирубування дерев припинили. А законність дій підрядника, згідно розпорядження міського голови Сергія Надала, перевіряла спеціально створена комісія.

«Згідно висновків комісії, наявні у підрядника дозвільні документи відповідають законодавству України. Адже крона дерев починала гнити на відстані 2-3 метрів, – розповідає заступник міського голови Олександр Смик. – Попри те, вирубувати насадження у Старому парку припинять, а на місці зрубаних дерев посадять кущі. У інших деревах лише впорядкують крони».

За словами заступника міського голови, про заплановану роботу із зрізання дерев не були повідомленні вищі інстанції, а також підрядник порушив технологічну процедуру роботи над підпірною стінкою. У зв’язку з чим, комісія вирішила оголосити директору комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку Тернополя» догану.

Вам також може сподобатися