На Тернопільщині через недогляд батьків постраждало двоє немовлят

kupaniyaЧотирьохмісячного малюка в стані після істинного утоплення доставили в реанімаційне відділення обласної дитячої лікарні. Повідомлення про це до правоохоронців надійшло пізно вночі від чергового лікаря швидкої допомоги.

Як з’ясувалося, мати купала малюка в ванні для дорослих, одягнувши на нього спеціальне надувне коло для немовлят. Жінка вийшла з кімнати на декілька хвилин. У цей час дитина зачепила застібку і коло здулося. Немовля почало топитися і наковталося води.

Наразі малюк знаходиться під цілодобовим наглядом лікарів. Правоохоронці з’ясовують усі обставини трагедії.

Ще одна надзвичайна подія, в якій  потерпіло немовля, трапилася на Зборівщині. Медики повідомили правоохоронців про тяжке інфекційне отруєння чотирьохмісячного малюка. За попередніми даними, батьки поїли немовля коров’ячим молоком без відповідної санітарної обробки. Саме це могло призвести до подібних трагічних наслідків.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей наголошують, що за неналежне виконання батьківських обов’язків, яке загрожує життю та здоров’ю дітей, наступає адміністративна чи навіть кримінальна відповідальність. Тож батькам слід бути дуже обачними: не залишайте малюків без нагляду, особливо у зонах ризику – воді, поблизу увімкнених електричних та газових приладів, раціонально підходіть до вибору харчування дитини.

Від нещастя, звичайно, ніхто не застрахований, але дотримання елементарних правил безпеки у рази зменшує ризик.

Вам також може сподобатися