Учні ПТУ кинули у смітник колишнього регіонала Павла Федика (відео)

D34Ao_gbWV8«Ганьба! Федик – Х**ло! Федика – на мусор!» та ряд іншого почув нині, 12 грудня, у свою екс-директор ТВПУ №4, колишній регіонал Павло Федик від учнів училища. Чоловік намагався пробратись у колишній кабінет. Як результат – діти випровадили його з приміщення, обкидали сніжками та викинули у смітник.

Інцидент трапився сьогодні близько 9-ї години ранку. Через  прихід екс-директора в училище діти залишили уроки. Через це власне пан Федик і дорікав вихователям, мовляв колектив вмішує у справу дітей.
Нагадаємо,  Апеляційний суд 9 грудня поновив Павла Федика на посаді директора ТВПУ №4. В училищі цьому не раді і збираються подавати касаційну скаргу у вищі судові інстанції.  Сам же пан Федик, навіть не дочекавшись  повного тексту рішення апеляційного суду, який має отримати після 17 грудня, прийшов на роботу.

-Близько 8.30 наші працівники отримали повідомлення, що колишній директор нашого навчального закладу увірвався у приймальню, почав підбирати ключі до дверей, смикати за ручку, – каже член профкому, представник ТВПУ №4 у судах Василь Любчик. – Почав вимагати ключі, мовляв має право. Наші члени профкому у кількості 10-12 чоловік відразу зайшли в приймальню комісію. Вони запитали, хто він такий та кого він представляє. Він сказав, що вони тут ніхто і він тут керує. При чому жодних документів не пред’явив і поводив себе дуже вульгарно.

І тут, за словами пана Любчика, пішла така ланцюгова реакція. Студенти, почувши про прихід директора, почали збиратись у холі. Відтак, вважають члени профкому, екс-директор зірвав навчальний процес. Всі  учні зібрались на другому поверсі  і почали кричати «Федику – ганьба!», «Федика на мусор!» та інше.

Все це тривало понад півгодини. Павло Федик намагався домовитись про окрему зустріч з дітьми. Також Павло Федик дорікнув дітям, що він же служив на Сході, а їхні вчителі – ні.

– Та що ви робите! Зупиніться! Все вирішувати треба законними методами, – вигукнув пан Федик.

Діти натомість відповіли, що прекрасно бачать, як «законними» методами  робить він. Тож, чоловіка ледь не знесли з другого поверху, вигнали на вулицю і притисли біля сміттєвого баку. Далі у нього полетіло кілька сніжок. Після цього його таки підняли та запхали у смітник, відсунули бак у бік і перевернули.

Наприкінці екс-директору вдалось заховатись у авто міліції. Її викликали самі працівники училища відразу після спроби директора  відчинити двері кабінету. Дітей же  адміністрація закладу просила заспокоїтись та не робити нічого такого, що може потягнути за собою неприємності. Тож діти, ще подекуди вигукуючи “Ганьба!”,  повернулись на навчання.

Джерело: 20 Хвилин

Вам також може сподобатися