Тернопільським правоохоронцям подарували термоодяг

14До допомоги тернопільським правоохоронцям, які несуть службу в зоні АТО, долучилася група Матерів в молитві американського штату Нью-Йорк. Нашим бійцям передали термоодяг та вервиці.

Важко переживати трагічні події й тим, хто зараз перебуває далеко від дому, від рідної України. Тож українські жінки за океаном намагаються постійно підтримати наших захисників, щоразу збираються для спільної молитви за долю всіх дітей, всіх родин.

– Зараз ніхто не може залишатися байдужими до долі України і долі свого народу, – йдеться у листі групи Матерів в молитві до тернопільських правоохоронців. – Спасибі Вам, що стали на захист територіальної цілісності нашої держави, що не даєте ворогу-супостату захопити землю.

Група Матерів в молитві намагається й матеріально допомогти нашим бійцям. Нещодавно вони закупили та передали тридцять комплектів термоодягу для тернопільських міліціонерів.

Разом з теплими речами у посилки поставили освячені вервиці до Матінки Господньої та дитячі малюнки.

– Зараз, коли холодно, теплі речі – це перша необхідність для наших правоохоронців, – каже заступник начальника обласної міліції Олег Ляхович. – Я дуже вдячний усім, хто долучається до допомоги. Невдовзі відбудеться чергова ротація наших правоохоронців на схід, тож термоодяг їм стане у нагоді і буде зігрівати у найлютіші морози.

Вам також може сподобатися