Кому доведеться платити більше за тепло та гарячу воду?

725140З початку місяця зросли тарифи на тепло та гарячу воду для бюджетних установ, бізнесу, та релігійних організацій. В «Тернопільміськтеплокомуненерго» розповідають: відповідну постанову прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, через чергове подорожчання газу.

ВОЛОДИМИР ОНИШКІВ, заступник директора з економіки КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Підприємство отримує природний газ на виробництво теплової енергії для різних категорій споживачів за різними цінами. Тобто, для населення одна ціна, для бюджетних установ та інших споживачів зараз вона є спільною для цих двох категорій, для релігійних споживачів – ще інша ціна. З 1 грудня підвищилася ціна газу на виробництво теплової енергії для цих категорій споживачів. Відповідно, був зроблений Національною комісією перерахунок діючих тарифів на газову складову».

За цей рік, каже Володимир Онишків, це вже вшосте дорожчає газ і, порівняно з січнем, його ціна на виробництво тепла для вищезгаданих категорій зросла більше ніж в 2 рази. І тепер тарифи змінили вже вчетверте. І тепло, і гаряча вода коштуватимуть для даних категорій споживачів на 20 відсотків більше.

ВОЛОДИМИР ОНИШКІВ, заступник директора з економіки КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Метр кубічний гарячої води для бюджетних установ  та інших споживачів коштував 58 гривень 88 копійок, з 1 грудня – 70 гривень 8 копійок. Для релігійних споживачів куб гарячої води коштував 34 гривні 78 копійок, зараз – 40 гривень 32 копійки».

Підвищення тарифів на тепло та гарячу воду, кажуть в теплокомуненерго, населення поки що не торкнеться. Втім, цілком можливо, що це трапиться навесні.

Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися