На Миру пікетували проти вишки мобільного оператора

1418566390_DSCN7303Проти вишки мобільного оператора виступають мешканці будинку на вул. Миру, 3 а. Люди зібралися біля свого будинку у неділю, 14 грудня, аби обговорити, що робити далі.

Адже антену на котельні, що навпроти їх вікон, встановили без їхнього відома.
Зрештою про збори люди дізналися з оголошення на під’їзді, де було написано, що 14 грудня о 12.00 буде обговорення доцільності встановлення цієї вишки. Хто писав оголошення люди не знають, ніхто окрім них самих на збори не прийшов.

Ця вишка раніше була розташована трохи далі за котельнею, – розповідає мешканець будинку Артур Плітка. – На цьому місці зараз розпочали будівництво, і вишку зняли та перенесли на котельню. Який це оператор ми не знаємо. І взагалі ми проти цього всього.

Вишку встановили три дні тому, додає мешканка будинку Галина Пономарьова.  З людьми цього питання ніхто не обговорював.

– Тай коли будували вишку перший раз, нас теж ніхто не питався, – каже жінка.
Люди зібрали підписи і написали звернення до міського голови. Їх цікавить, чому антену встановили без їх відома, чому ніхто не прийшов і не роз’яснив їм нічого. Також людям цікаво, чи не впливатиме мобільна вишка на їхнє здоров’я. Вони бояться, що тепер їх частіше болітимуть голови і вони більше хворітимуть.

20хвилин буде з’ясовувати, чи видавали дозволи на встановлення цієї вишки, чи впливає вона на здоров’я і що взагалі робити людям, які опинилися в такій ситуації.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися