Павло Федик йде у волонтери

4555-476x635Павло Федик планує зайнятись волонтерством, судиться наразі з правоохоронними органами і не збирається працювати у ВПТУ №4.

Про це  депутат обласної ради, екс-регіонал та екс-директор ВПТУ №4 розповів сьогодні, 15 грудня, під час прес-конференції.  Найбільше питань від журналістів було якраз про події,12 грудня,  у ВПТУ №4. Там, нагадаємо, учні училища закидали його снігом і «люстрували» у смітнику.

– На жаль, мене було використано у такій провокації, яка була влаштована, – каже Павло Федик. – Тому що те відео, де діти викидають мене в цей смітник, а він притягнутий був, як мені відомо, майстром училища, не робить честі нашому краю.

Насправді діти виступили заложниками тієї ситуації, яка склалась. І їх було втягнуто у ті речі, яких не повинні були.  Я готую депутатське звернення до Департаменту освіти і науки ТОДА, і до Міносвіти з тим, щоб вони розібрались в цій ситуації, яка твориться в училищі. Тому що це ненормально, що дітей затягують у якісь політичні процеси.

Повернутись на роботу, стверджує пан Федик, він мав повне право. Мовляв, виконував рішення апеляційного суду і мав відповідний документ на підтвердження, що рішення Апеляційного суду вступає у силу негайно, відразу після його оголошення.

– Майстри училища, які входять у профком, мали усі можливості не допустити мене до  роботи, – продовжує Павло Федик. – Для цього є закон “Про профспілки”, який  дозволяє ці речі  зробити. І не треба було підбурювати дітей, налаштовувати їх на директора, тому що це виглядає негарно. Я думаю, що пора зупиняти такі процеси люстрації. Тим більше, що є закон про люстрацію.

Працювати в училищі, за словами пана Федика, він не планував. Мовляв, збирався написати невдовзі заяву на відпустку на два тижні, щоб хоча б трохи відпочити. А після повернення з відпустки мав підготувати  усе необхідне для нормальних виборів наступного директора, оскільки у нього контракт закінчується у лютому.

– У мене закінчується контракт і було дуже важливо, щоби вибори нового директора  – я не збираюся приймати участь, відбувались без будь-якого адміністративного тиску, – додає пан Федик.  – Хай би сам колектив училища визначав…Але видно тим заступникам директора училища, і частині майстрів, які там є, їх лякає мій прихід.

Натомість сидіти без діла пан Федик також не збирається. У планах чоловіка – допомогати жителям окупованих районів на Сході України.  Така ідея прийшла до нього під час власної служби на Сході України. Як стверджує пан Федик – служити пішов добровольцем, але наразі він звільнений з правоохоронних органів. Свою правоту відстоює у суді, мовляв викрив недобросовісних військових та й поплатився через це.

– Хотів би порадитись з громадами завдяки засобам масової інформації про доцільність такої ініціативи, яка б називалась « Зігрій людину!», – каже Павло Федик. –  Ми маємо нажаль неприємну ситуацію на Сході України, яка пов’язана з тим, що значна частина громадян України  знаходиться в рамках холоду і голоду.

Частина з тих людей, зареєструвались як переселенці на території України і отримують соцдопомогу, додає пан Федик. Але і у них є теж проблеми, бо люди у багатьох випадках залишені без житла. Але є частина громадян, які перебувають на окупованих територіях в районі терористичної операції, і не отримують нічого.

– Треба  подумати,чи треба нам сьогодні відкидати цих людей, як громадян України, – додає пан Федик.

Відтак, задля допомоги жителям Східної України,  Павло Федик  планує звернутись до голови обласної ради з пропозицією розпочати таку акцію і щоб Тернопільська обласна рада власне стала ініціатором її.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися