У Тернополі відбувся благодійний ярмарок

20141214_0071Благодійний ярмарок відбувся у центрі Тернополя 14 грудня. Організували його у рамках акції «Миколай про тебе не забуде». На ярмарку можна було купити різноманітні ручні вироби та солодку випічку.

– Ідея такого ярмарку не належить тільки мені, – каже представник Самооборони Майдану Тернопільщини Лілія Мусіхіна. – Це наша спільна ідея з помічниками Святого Миколая. У нас вже давно була ідея солодкого ярмарку тому ми погодилися на їхню пропозицію. Кожна мама купує дитині солодощі на Миколая, а тут можна зробити дитині свято і в той же час комусь допомогти. Наша організація опікується не тільки солдатами, а й дітьми солдатів. Ми щотижня відвозимо пакунки таким дітям. І тепер хочемо зробити їм свято також. Частину коштів ми витратимо на подарунки для дітей на звільнених територіях, для дітей солдатів. Основна частина коштів піде на придбання необхідного для солдатів. Зараз гостро стоїть питання теплих валянок, теплого одягу тощо. Якщо ми не продамо усі солодощі, то відправимо їх солдатам, оскільки ми просили учасниць ярмарку готувати солодощі, які довго не псуються – звичайне печиво та кекси.

Різноманітне печиво, що приготували тернополянки, розкуповували досить активно. Малеча разом з батьками вибирали те, що сподобалося, а гроші за випічку дорослі опускали у спеціальні скриньки. А найбільше люди розкуповували запаковані пряники-миколайчики.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися