У тернопільському банку людям щоразу розповідають байки

555_141880539879Аби отримати свої кошти у проблемному «Дельта банку» тернополяни займають чергу близько 4 год ранку.

Про це 0352.ua розповів тернополянин, клієнт банку Тарас, який не може отримати гроші, перераховані йому на картку системи MasterCard.

«Пояснюють, що через перехід на власний процесинговий центр виникли тимчасові труднощі і гроші по картках даної системи тимчасом не видають. Я пробував із відділення на Шептицького, де оформляв договір, піти на відділення на Грушевського, але це нічого не дало. Там теж не видають коштів по такій картці. І в іншому банку зняти гроші теж з її допомогою неможливо. Сьогодні, коли я прийшов під банк орієнтовно в 8.30, під відділенням на вул. Шептицького зібралося уже людей 30. Ті, хто перші, розповіли, що прийшли зайняти чергу ще о 4.20, інші приходили біля 7 год ранку», – розповів Тарас.

За його словами, зараз у відділенні дуже багато людей, при цьому коштів на всіх не вистачає.

«Це якийсь дурдом. Людям щоразу розповідають іншу байку, але ситуація незмінна – коштів не вистачає. Терпець уже вривається. Доведеться робити сміттєву люстрацію або викликати міліцію, адже фактично вкрали в мене гроші», – обурюється тернополянин.

На фоні проблем вкладників дивною виглядає бездіяльність Нацбанку.

В місцевому управлінні про проблеми банку знали ще у вересні, але просто розводили руками. Структура, яка б мала забезпечувати стабільність національної валюти, а також реагувати на виклики, які виникають у банківській сфері, продемонструвала свою неспроможність. За що працівники Нацбанку отримують чималі зарплати і для чого ходять на роботу залишається незрозумілим.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися