Yа Тернопільщині побільшало хворих на ГРВІ

vydelil-na-skoruyu-pomoshch-323-mln-grnБільше 3 тисяч мешканців Тернопільщини захворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції лише за минулий тиждень. Це трохи більше, ніж у тиждень попередній. Така захворюваність для області сезонна, адже до епідпорогу ще далеко, кажуть медики, проте нагадують, як не поповнити кількості хворих.

До середини грудня хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції на Тернопільщині побільшало. За останній тиждень в області на ГРВІ захворіло більше трьох тисяч людей. Понад 170 з них довелось госпіталізувати. Проте таку захворюваність медики надзивають сезонною, бо до епідпорогу ще далеко. Ріст показників поки стримують і шкільні канікули, тому побільшати хворих може у січні, коли учні повернуться на навчання, а дорослі після свят в робочі колективи, кажуть епідеміологи. І радять захистити себе завчасно, зробивши щеплення.

План на епідсезон 2014-2015-го років, щоб не допустити епідемії – щепити майже 7 тисяч людей. До виконання недалеко, адже зараз щодня в області вакцинується 300-400 людей, розповідає Марія Павельєва. І радить, як ще можна вберегти себе від ГРВІ.

– Уникати осіб з ознаками ГРВІ, проводити вологе прибирання, провітрювання, відпочивати, повноцінно харчуватись, не перевтомлюватись, вдягатись відповідно до погоди, – каже начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в Тернопільській області Марія Павельєва.

Лікарі радять також уникати місць масового скупчення людей, а якщо вже захворіли – залишатись вдома і викликати лікаря.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися