Правоохоронці Тернопільщини зустрілися із представниками місії ОБСЄ

181201Дві робочі групи організації з безпеки і співробітництва в Європі приїхали на Тернопільщину. У складі делегації – четверо іноземних та троє українських спостерігачів. За їхнє перебування тут відповідає офіцер безпеки місії ОБСЄ Анатолій Дзізінський, який зустрівся з керівництвом обласного управління міліції.

– Я познайомився сьогодні з представниками обласного управління міністерства внутрішніх справ, ми обговорили важливі моменти щодо перебування представників ОБСЄ на теренах Тернопільщини. Я сподіваюся на подальшу співпрацю як з правоохоронцями, так і представниками ДАІ, МНС та медиками. Враження від перебування тут позитивні. Тернопільщина гарний край з добрими та щирими людьми.

За словами Анатолія Дзізінського, спостережна місія розгорнута по всій Україні. Основні місця перебування спостерігачів – це схід України, Одеська, Чернівецька, Львівська та Івано-Франківська області. Додатково за кожним з цих регіонів закріплено ще по дві області. Тернопільщиною опікується Івано-Франківська група.

Основне завдання спостеріачів – оцінити та перевірити всі факти, які ширяться засобами масової інформації та інтернетом щодо проведення антитерористичної операції на сході, простежити за умовами проживання переселенців. Зібрану інформацію вивчають, дають незалежну оцінку та звітують перед європейською організацією.

181202

Вам також може сподобатися